SI5383B-D13645-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5383B-D13645-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFN |
| Πακέτο | 56-QFN (8x8) |
| Σε απόθεμα | 2558 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI5383, SI5384 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $16.368 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 2558 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5383B-D13645-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Synchronizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 56-QFN (8x8) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 5:7 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5383B-D13692-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13169-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13271-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13650-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13658-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13169-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13658-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13427-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13645-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13427-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13510-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13271-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13677-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13757-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13510-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13692-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13408-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13408-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13677-GMR

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5383B-D13650-GM

IC CLOCK SYNCHRONIZER 56QFNSkyworks Solutions Inc.
