SI5381A-E12730-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5381A-E12730-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 4659 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI5381, SI5382 Rev E |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $6.977 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 4659 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5381A-E12730-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | DSPLL® |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 735MHz, 2.94912GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5381E-E-EVB

EVALUATION BOARD KITSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13960-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E09167-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13256-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E09513-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E12837-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381E-E-GM

IC CLOCK JITTER ATTEN 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E08215-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E12837-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E08637-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E09167-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E12730-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13960-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13256-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E08215-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E09513-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13305-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E13305-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E08637-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5381A-E04991-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
