SI5351C-B12860-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5351C-B12860-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 20QFN |
| Πακέτο | 20-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 22266 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5351A/B/C-B Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 200 |
|---|
| $1.585 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 22266 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5351C-B12860-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator, VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-QFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Strip |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5351C-B12834-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12836-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12860-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13190-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12834-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12717-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13112-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13184-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12835-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12833-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351CB11983-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13112-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13184-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351CB13190-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12836-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B13190-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12717-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12833-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351CB11983-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5351C-B12835-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc.
