SI5350C-B07426-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5350C-B07426-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 20QFN |
| Πακέτο | 20-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 25545 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5350C-BSi5350C-B |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 200 |
|---|
| $1.355 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 25545 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5350C-B07426-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-QFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Strip |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5350C-B07388-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07426-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07670-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07837-GM

IC CLK GEN PLL CUST 20-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07614-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07563-GMR

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07388-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07325-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07602-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07317-GT

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07317-GTR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07325-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07602-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07413-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07096-GT

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07670-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07413-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07563-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07614-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B07096-GTR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc.
