SI5350C-A-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5350C-A-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 20QFN |
| Πακέτο | 20-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 6017 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5350ASi5350C Datasheet2.73KHz |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6017 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5350C-A-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-QFN (4x4) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 160MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5350 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5350BB13186-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B01332-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-A-GUR

IC CLK GEN PLL BLANK CUST 24QSOPSilicon Labs -
SI5350C-B-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350BB11979-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B01509-GT

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350B-B13186-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B-GM

IC CLK GEN PLL BLANK CUST 20-QFNSilicon Labs -
SI5350C-A-GU

IC CLK GEN PLL BLANK CUST 24QSOPSilicon Labs -
SI5350BB11979-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350B-B13764-GTR

IC CLOCK GENERATOR 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-A-GTR

IC CLK GEN PLL BLANK CUST 10MSOPSilicon Labs -
SI5350B-B13233-GT

IC CLOCK GENERATOR 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350BB13186-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-A-GT

IC CLK GEN PLL BLANK CUST 10MSOPSilicon Labs -
SI5350C-A-GM

IC CLOCK GENERATOR 20QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350B-B13233-GTR

IC CLOCK GENERATOR 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350B-B13764-GT

IC CLOCK GENERATOR 10MSOPSkyworks Solutions Inc. -
SI5350C-B01332-GTR

IC ANY FREQ ANY OUT REF C 10MSOPSkyworks Solutions Inc.