SI5350AB12932-GM1R
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5350AB12932-GM1R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 16QFN |
| Πακέτο | 16-QFN (3x3) |
| Σε απόθεμα | 114572 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5350A-B |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $0.387 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 114572 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5350AB12932-GM1R σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 2.25V ~ 2.75V, 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-QFN (3x3) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5350AB12701-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB13185-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14816-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14811-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12246-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB11984-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12932-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB13133-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12246-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14812-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB11984-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB11978-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14816-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14812-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12247-GM1

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB14811-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12247-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB13133-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB12701-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5350AB13185-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 16QFNSkyworks Solutions Inc.
