SI5345B-D13855-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5345B-D13855-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 4428 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI5345,44,42 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $9.256 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 4428 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5345B-D13855-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5345B-D14084-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14111-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13628-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14083-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13753-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13753-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13759-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14033-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14111-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13664-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13855-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13796-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13796-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13759-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D13664-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14115-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14083-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14033-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14115-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D14084-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
