SI5345B-D11888-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5345B-D11888-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 3998 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI5345,44,42 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $9.001 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 3998 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5345B-D11888-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5345B-D11888-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11839-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12018-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12001-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12000-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11886-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12032-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12016-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12001-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12016-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12018-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12032-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11887-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11843-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11887-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11854-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11886-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11854-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D12000-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345B-D11843-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
