SI5345A-D11890-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5345A-D11890-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 3256 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI5345,44,42 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $10.676 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 3256 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5345A-D11890-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 1.028GHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5345A-D11639-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11923-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11548-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11921-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11915-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11889-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11595-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11890-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11595-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11548-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11889-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11836-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11923-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11921-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11995-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11922-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11639-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11922-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11836-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5345A-D11915-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 64QFNSkyworks Solutions Inc.
