SI5344B-D-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5344B-D-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC JITTER ATTENUATOR/MULTIPLEXER |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 5622 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Skyworks Acquisition 9/Jul/2021SI5345,44,42 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 | 260 |
|---|---|---|---|---|
| $10.672 | $9.841 | $9.399 | $8.404 | $8.017 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 5622 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5344B-D-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.47V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 5:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5344 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5344B-D06378-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06304-GM

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06304-GMR

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06450-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B05942-GMR

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06703-GMR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06703-GM

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06438-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06357-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06450-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06466-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06438-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06357-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06279-GMR

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B05997-GM

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-D06378-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B05942-GM

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B06279-GM

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc. -
SI5344B-B05997-GMR

IC CLOCK GEN 4-OUT QFN24Skyworks Solutions Inc.
