SI5342B-D11019-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5342B-D11019-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK MULTIPLIER 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 4457 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Ref Man 17/Mar/2020Si5350A-B |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $7.276 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 4457 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5342B-D11019-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Multiplier, Jitter Attenuator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CML, LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5342 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5342B-D10231-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11338-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10620-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11019-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10231-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D12375-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11338-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11717-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10481-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10650-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11717-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10650-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10246-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11786-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10620-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11786-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10246-GM

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11337-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D11337-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-D10481-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc.
