SI5342B-B-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5342B-B-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER PLL 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6349 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | PB-1506152 15/Jun/2015PB-1507101 10/Jul/2015Mult Dev EOL 1/Oct/2021Skyworks Acquisition 9/Jul/2021SI5345,44,42 DatasheetSi4347-40 Silicon ErrataSi5345, 44, 42 Ref Manual |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6349 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5342B-B-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.47V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 5:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5342 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5342A-D13970-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B04247-GM

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D14005-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-A-GMR

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D14005-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B03497-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B04542-GM

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D13820-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D14018-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B03367-GMR

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B03367-GM

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D14018-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-A-GM

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B-GMR

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B03497-GMR

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B02950-GMR

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B02950-GM

IC PRE PROGRAMMED SINGLE 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D13970-GMR

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342A-D13820-GM

IC CLOCK MULTIPLIER 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5342B-B04247-GMR

IC CLK MULTIPLIER ATTENUATORSkyworks Solutions Inc.
