SI5341D-D13719-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5341D-D13719-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 64QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 5575 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 260 |
|---|
| $6.085 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 5575 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5341D-D13719-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5341D-D14384-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14142-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13717-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13762-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14331-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13718-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13718-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13717-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14331-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13715-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13714-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13715-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13714-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13719-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13674-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13762-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14383-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14142-GMR

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D13674-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5341D-D14383-GM

IC CLOCK GENERATOR 64QFNSkyworks Solutions Inc.
