SI5340D-D11348-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5340D-D11348-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6658 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $4.945 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6658 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5340D-D11348-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.89V, 3.14V ~ 3.47V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5340D-D11274-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12332-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12325-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11274-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12256-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12256-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12332-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11698-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11138-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D12325-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D10983-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11348-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11275-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11586-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11252-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11586-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11275-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11138-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11252-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340D-D11698-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc.
