SI5340C-A-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5340C-A-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER PLL 44QFN |
| Πακέτο | 44-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6321 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | RCN-1503273 27/Mar/2015Si4347-40 Silicon ErrataSi5341/40 Ref Manual |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6321 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5340C-A-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.47V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 44-QFN (7x7) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 4:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 44-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | CML, HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 712.5MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5340B-D14943-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-D08915-GM

IC CLOCK GENERATOR PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-D-GM

IC JITTER ATTENUATOR/MULTIPLEXERSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14959-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14943-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14959-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14958-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-A-GMR

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14989-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14981-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-D-GMR

IC BASE/BLANK PROTOTYPE 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B-GM

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B04773-GMR

IC CLOCK GENERATOR PLLSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B04773-GM

IC CLOCK GENERATOR PLLSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B02992-GMR

IC CLOCK GENERATOR PLLSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B02992-GM

IC CLOCK GENERATOR PLLSkyworks Solutions Inc. -
SI5340C-B-GMR

IC CLK BUFFER PLL 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14989-GMR

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14958-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5340B-D14981-GM

IC CLOCK GENERATOR 44QFNSkyworks Solutions Inc.
