SI5338B-B02781-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5338B-B02781-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQU |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 6976 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 490 |
|---|
| $5.98 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6976 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5338B-B02781-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κύριος σκοπός | Ethernet, Fibre Channel, PCI Express (PCIe), Telecom |
| Εισαγωγή | CML, CMOS, HCSL, HSCT, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 350MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5338B-B02633-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02694-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02917-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02422-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02818-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02916-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02422-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02633-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02975-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02694-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02917-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02756-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02756-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02975-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02425-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02982-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02916-GM

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02818-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02781-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc. -
SI5338B-B02425-GMR

I2C CONTROL, 4-OUTPUT, ANY FREQUSkyworks Solutions Inc.
