SI5335B-B14552-GMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5335B-B14552-GMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 15238 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 2500 |
|---|
| $2.252 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 15238 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5335B-B14552-GMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5335B-B14548-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14646-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14620-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14500-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14555-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14710-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14522-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14547-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14646-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14500-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14485-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14710-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14522-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14620-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14552-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14554-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14548-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14555-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14547-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B14554-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc.
