SI5335B-B13626-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5335B-B13626-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 14431 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5335 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 490 |
|---|
| $2.492 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 14431 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5335B-B13626-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5335B-B13626-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13611-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13851-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13844-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13581-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13580-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13513-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13582-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13580-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13844-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13629-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13629-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13851-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13581-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13582-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13611-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13756-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13513-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13939-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B13756-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc.
