SI5335B-B12502-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5335B-B12502-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 12918 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5335 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 490 |
|---|
| $2.639 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 12918 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5335B-B12502-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes with Bypass |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5335B-B12275-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12317-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12513-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12275-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12517-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12502-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12430-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12512-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12512-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12499-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12514-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12430-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12260-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12260-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12511-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12499-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12514-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12317-GMR

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12511-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5335B-B12513-GM

IC CLOCK GENERATOR 24QFNSkyworks Solutions Inc.
