SI53350BD12748-AMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI53350BD12748-AMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 2:10 250MHZ 48QFN |
| Πακέτο | 48-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 29260 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $1.627 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 29260 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI53350BD12748-AMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.46V |
| Τύπος | Clock Buffer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-QFN (7x7) |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q100 |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:10 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 250 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI53350A-D01AMR

AUTO 2-IN MUX10-OUT BUFFERSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD11192-AM

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5334M-B13456-GM

4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 200 MSkyworks Solutions Inc. -
SI5334M-B13457-GMR

4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 200 MSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD10981-AMR

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD10967-AM

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53350-A-EVB

SI53350 AUTO CLOCK BUFFER DEV KISkyworks Solutions Inc. -
SI5334M-B13456-GMR

4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 200 MSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD11192-AMR

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD10967-AMR

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5334M-B13457-GM

4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 200 MSkyworks Solutions Inc. -
SI53350BD12748-AM

IC CLK BUFFER 2:10 250MHZ 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD10981-AM

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53350A-D01AM

AUTO 2-IN MUX10-OUT BUFFERSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD11345-AMR

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352A-D01AM

IC CLK BUFFER 1:2 170MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53350BD12387-AMR

IC CLK BUFFER 2:10 250MHZ 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352A-D01AMR

IC CLK BUFFER 1:2 170MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53352BD11345-AM

IC CLK BUFFER 1:2 250MHZ 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53350BD12387-AM

IC CLK BUFFER 2:10 250MHZ 48QFNSkyworks Solutions Inc.
