SI5332BD09937-GM3R
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5332BD09937-GM3R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 48QFN |
| Πακέτο | 48-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 9182 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $4.876 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 9182 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5332BD09937-GM3R σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-QFN (7x7) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5332BD09891-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD10077-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09892-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09987-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09987-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09935-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD10001-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09944-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09935-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09926-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09892-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09968-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09912-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09937-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09968-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09912-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD10001-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD10077-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09926-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332BD09944-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc.
