SI5332AD14677-GM1
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5332AD14677-GM1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 32QFN |
| Πακέτο | 32-QFN (5x5) |
| Σε απόθεμα | 9312 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 490 |
|---|
| $4.58 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 9312 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5332AD14677-GM1 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-QFN (5x5) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:6 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 333.33MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5332AD14955-AM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14617-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14541-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14464-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14626-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14626-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14865-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14445-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14677-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14857-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14617-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14464-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14445-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14857-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14804-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14804-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14541-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14769-AM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14865-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD14769-AM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc.
