SI5332AD09899-GM3R
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5332AD09899-GM3R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 48QFN |
| Πακέτο | 48-QFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 6316 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $5.487 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6316 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5332AD09899-GM3R σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-QFN (7x7) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal, LVCMOS |
| Συχνότητα - Max | 333.33MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5332AD09883-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09833-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09899-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09915-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09967-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10012-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09831-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09832-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09915-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10002-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09833-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09777-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09967-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09831-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10014-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09832-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10014-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD09883-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10012-GM1

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD10002-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc.
