SI5332AD08832-GM2R
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5332AD08832-GM2R |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 40QFN |
| Πακέτο | 40-QFN (6x6) |
| Σε απόθεμα | 7391 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si5332 DatasheetSi5332 Datasheet |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1000 |
|---|
| $5.493 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 7391 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5332AD08832-GM2R σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 40-QFN (6x6) |
| Σειρά | MultiSynth™ |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 333.33MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5332 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5332AD08884-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08878-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08832-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08884-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08830-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08936-GM3

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08878-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08831-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08815-GM1R

IC CLOCK GENERATOR 32QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08840-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08829-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08831-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08828-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08840-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08829-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08936-GM3R

IC CLOCK GENERATOR 48QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08830-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08938-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08828-GM2R

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5332AD08938-GM2

IC CLOCK GENERATOR 40QFNSkyworks Solutions Inc.
