SI5330K-B00224-GM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI5330K-B00224-GM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFN |
| Πακέτο | 24-QFN (4x4) |
| Σε απόθεμα | 18103 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | 2.73KHz2.73KHzSi53yy Datasheet Update 2/Oct/2017Skyworks Acquisition 9/Jul/2021Si5330Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 | 230 | 490 | 980 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $3.317 | $2.997 | $2.857 | $2.481 | $2.369 | $2.16 | $1.972 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 18103 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI5330K-B00224-GM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 1.71V ~ 3.63V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-QFN (4x4) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:4 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, HSTL, LVTTL, SSTL |
| Συχνότητα - Max | 350 MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI5330 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI5330J-B00223-GMR

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-B02455-GMR

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-B00228-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330H-B00222-GMR

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-A00223-GM

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-B00223-GM

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-B03834-GM

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-B02455-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-A00228-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-B00229-GMR

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330K-A00226-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330K-B00226-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330K-B00226-GMR

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-B00229-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-A00229-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-B00228-GMR

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330K-B00224-GMR

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330K-A00224-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330L-A00230-GM

IC CLK BUFFER 1:4 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI5330J-B03834-GMR

IC CLK BUFFER 1:8 350MHZ 24QFNSkyworks Solutions Inc.
