SI53112-A00AGM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI53112-A00AGM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC BUFFER ZDB PCIE 1:12 64-QFN |
| Πακέτο | 64-QFN (9x9) |
| Σε απόθεμα | 29001 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Si53112Mult Dev Foundry Chg 25/Oct/2019Skyworks Acquisition 9/Jul/2021Si53112 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 1 | 10 | 25 | 80 | 260 | 520 | 1040 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| $2.386 | $2.155 | $2.054 | $1.784 | $1.704 | $1.553 | $1.418 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 29001 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI53112-A00AGM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 64-QFN (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:12 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | HCSL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Κύριος σκοπός | Intel QPI, PCI Express (PCIe) |
| Εισαγωγή | Clock |
| Συχνότητα - Max | 133.33MHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI53112 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI53108-A01AGM

IC BUFFER ZDB PCIE 1:8 48-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53112-A00AGMR

IC BUFFER ZDB PCIE 1:12 64-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53106-A01AGM

IC BUFFER ZDB PCIE 1:6 40-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53102-A3-GM

IC CLK BUFFER PCIE 1:2 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53106-A01AGMR

IC BUFFER ZDB PCIE 1:6 40-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53119-A03AGM

1:19 LOW-POWER PCIE FANOUT/ZERO-Skyworks Solutions Inc. -
SI53102-A1-GMR

IC CLK BUFFER PCIE 1:2 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53102-A2-GM

IC CLK BUFFER PCIE 1:2 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53119-A01AGM

IC BUFFER ZDB PCIE 1:19 72-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53115-A01AGMR

IC BUFFER ZDB PCIE 1:15 64-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53115-A01AGM

IC BUFFER ZDB PCIE 1:15 64-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53112-A03AGMR

1:12 LOW-POWER PCIE FANOUT/ZERO-Skyworks Solutions Inc. -
SI53119-A03AGMR

1:19 LOW-POWER PCIE FANOUT/ZERO-Skyworks Solutions Inc. -
SI53102-A2-GMR

IC CLK BUFFER PCIE 1:2 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53112-A03AGM

1:12 LOW-POWER PCIE FANOUT/ZERO-Skyworks Solutions Inc. -
SI53119-A01AGMR

IC BUFFER ZDB PCIE 1:19 72-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53108-EK

EVAL KIT FOR SI53108Skyworks Solutions Inc. -
SI53102-A3-GMR

IC CLK BUFFER PCIE 1:2 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53108-A01AGMR

IC BUFFER ZDB PCIE 1:8 48-QFNSkyworks Solutions Inc. -
SI53112-EK

EVAL KIT FOR SI53112Skyworks Solutions Inc.
