SI51218-A11AFM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI51218-A11AFM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 8TDFN |
| Πακέτο | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σε απόθεμα | 6091 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6091 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI51218-A11AFM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σειρά | DSPLL® |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 170MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI51218-A10977-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12196-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A09931-GM

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12AFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A10976-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A10976-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A09762-GM

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12195-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12195-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A10977-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A15AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A10506-GM

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A09762-GMR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A10506-GMR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A15AFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A09931-GMR

IC CLOCK GENERATORSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A11AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A16AFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51218-A12196-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc.
