SI51211-A17AFM
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI51211-A17AFM |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 8TDFN |
| Πακέτο | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σε απόθεμα | 6194 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 6194 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI51211-A17AFM σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| Τύπος | Clock Generator |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Bulk |
| PLL | Yes |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 170MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI51211-A1DAFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1BAFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1BAFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A17AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A15AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12788-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1DAFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A13AFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12249-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1CAFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1JAGM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12796-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12249-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1CAFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12796-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A15AFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1EAFM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A13AFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A12788-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A1EAFMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc.
