SI51211-A01AFMR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | SI51211-A01AFMR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Skyworks Solutions Inc. |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK GEN FACTORY CONFIG 8TDFN |
| Πακέτο | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σε απόθεμα | 5714 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | SI51211-Ayyy-GMyEOL Notice 17/Jan/2023PDN_10303_REV1 3-29-23Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Skyworks Solutions Inc..Έχουμε τα 5714 κομμάτια του Skyworks Solutions Inc. SI51211-A01AFMR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.63V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-TDFN (1.4x1.6) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVCMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 200MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | SI51211 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
SI51210-B14144-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B13517-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B14144-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B14578-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B13725-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B14578-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07287-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07287-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07304-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A05872-GMR

3-OUTPUT PROGRAMMABLE CLOCK GENESkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B14672-GM

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A01AFM

IC CLK GEN FACTORY CONFIG 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07222-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07275-GM

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B13725-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07304-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51210-B14672-GMR

IC CLOCK GENERATOR 6TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07222-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A05872-GM

3-OUTPUT PROGRAMMABLE CLOCK GENESkyworks Solutions Inc. -
SI51211-A07275-GMR

IC CLOCK GENERATOR 8TDFNSkyworks Solutions Inc.
