TDA7384B
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | TDA7384B |
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC AMP AB QUAD 42W 25FLEXIWATT |
| Πακέτο | 25-Flexiwatt (Horizontal) |
| Σε απόθεμα | 4340 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς STMicroelectronics.Έχουμε τα 4340 κομμάτια του STMicroelectronics TDA7384B σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 8V ~ 18V |
| Τύπος | Class AB |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 25-Flexiwatt (Horizontal) |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 25-Flexiwatt (Formed Leads) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | 4-Channel (Quad) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Μέγιστη Ισχύς x Κανάλια @ φορτίου | 42W x 4 @ 4Ohm |
| Χαρακτηριστικά | Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TDA7384 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
TDA7377A

IC AMP CLASS AB DUAL/QUAD 35WSTMicroelectronics -
TDA7386

IC AMP AB QUAD 45W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7385H

IC AMP AB QUAD 37W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7388

IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7387EPAG

IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7385

IC AMP AB QUAD 37W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7377

IC AMP CLASS AB DUAL/QUAD 35WSTMicroelectronics -
TDA7381

IC AMP AB QUAD 30W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7388AEP-HLX

DISCRETESTMicroelectronics -
TDA7382

IC AMP AB QUAD 30W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7388A

IC AMP AB QUAD 42W 27FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7385EP

DISCRETESTMicroelectronics -
TDA7387

IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7383

IC AMP AB QUAD 35W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7378

IC AMP AUDIO PWR FOR CAR RADIOSTMicroelectronics -
TDA7379

IC AMP CLASS AB DUAL/QUAD 38WSTMicroelectronics -
TDA7387EP

IC AMP AB QUAD 41W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7384A

IC AMP AB QUAD 42W 25FLEXIWATTSTMicroelectronics -
TDA7376PDTR

IC AMP AB STEREO 40W POWERSO-36STMicroelectronics -
TDA7376PD

IC AMP AB STEREO 40W POWERSO-36STMicroelectronics
