M41T93RMY6E
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | M41T93RMY6E |
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOX |
| Πακέτο | 18-SOX |
| Σε απόθεμα | 6607 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς STMicroelectronics.Έχουμε τα 6607 κομμάτια του STMicroelectronics M41T93RMY6E σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, μπαταρία | 1.8V ~ 5.5V |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Calendar |
| Μορφή ώρας | HH:MM:SS:hh (24 hr) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 18-SOX |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 18-SOX, 18-SOIC with Crystal (7.5mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Μέγεθος μνήμης | 7B |
| διασύνδεση | SPI |
| Χαρακτηριστικά | Alarm, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Watchdog Timer |
| Μορφή ημερομηνίας | YY-MM-DD-dd |
| Ρεύμα - χρονομέτρηση (μέγιστο) | 10µA @ 5.5V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | M41T93 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
M41T93ZMY6E

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOXSTMicroelectronics -
M41T93SMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOXSTMicroelectronics -
M41T83ZQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16QFNSTMicroelectronics -
M41T83ZMY6E

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T94MH6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 28SOHSTMicroelectronics -
M41T93RQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16QFNSTMicroelectronics -
M41T94MH6E

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 28SOHSTMicroelectronics -
M41T83SMY6E

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T93RMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOXSTMicroelectronics -
M41T83SMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T83ZMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T93ZQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16QFNSTMicroelectronics -
M41T83RMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T83RQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16QFNSTMicroelectronics -
M41T83RMY6E

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 18SOXSTMicroelectronics -
M41T82ZM6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOICSTMicroelectronics -
M41T93SMY6E

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOXSTMicroelectronics -
M41T93ZMY6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 18SOXSTMicroelectronics -
M41T93SQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 16QFNSTMicroelectronics -
M41T83SQA6F

IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16QFNSTMicroelectronics
