MK3732-10SLFTR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MK3732-10SLFTR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC VCXO/PLL CLK SYNTH 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 6164 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6164 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc MK3732-10SLFTR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.15V ~ 3.45V |
| Τύπος | PLL Clock Synthesizer, VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:3 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Crystal |
| Συχνότητα - Max | 162MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MK3732-10 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MK3732-10S

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3727H

IC VCXO/PLL 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3732-22RLF

IC VCXO BLUE-RAY DISC 20-QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK3724GTR

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK3754BLFTR

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3754DLFTR

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3754DLF

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3771-17R

IC CLK/FREQ SYNTH 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK3727DLFTR

IC VCXO 3.3V 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3732-22RLFTR

IC VCXO BLUE-RAY DISC 20-QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK3727STR

CLOCK BUFFER/DRIVERRenesas Electronics America Inc -
MK3727HLF

IC VCXO/PLL 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3732-10SLF

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3732-10STR

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3754BLF

IC VCXO/PLL CLK SYNTH 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3741FE-R52

RESISTOR AXIALOhmite -
MK3742FE-R52

RESISTOR AXIALOhmite -
MK3727HTR

IC VCXO/PLL 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3727DLF

IC VCXO 3.3V 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc -
MK3727HLFTR

IC VCXO/PLL 24-36MHZ 8-SOICRenesas Electronics America Inc
