MK2761ASLFTR
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MK2761ASLFTR |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK/FREQ SYNTH 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 4522 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4522 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc MK2761ASLFTR σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.5V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock/Frequency Synthesizer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:7 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 27MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MK2761 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MK2771-15RLF

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-16RLF

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-15RTR

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-16RLFTR

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2761AS

IC CLK/FREQ SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK2760G2

AIR HOSE REEL AND 5-IN-1 UNIVERSMilton -
MK2746GTR

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-15R

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-16RTR

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2746G

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-16R

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2761ASLF

IC CLK/FREQ SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK2746GLFTR

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2772-01S

IC CLOCK SYNTHESIZER 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MK2746-01GLFTR

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2746GLF

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2771-15RLFTR

IC CLOCK SYNTHESIZER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2761ASTR

IC CLK/FREQ SYNTH 16SOICRenesas Electronics America Inc -
MK2746-01GLF

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MK2746-01GTR

IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOPRenesas Electronics America Inc
