MC100ES6014DTR2
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | MC100ES6014DTR2 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOP |
| Πακέτο | 20-TSSOP |
| Σε απόθεμα | 4704 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4704 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc MC100ES6014DTR2 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.8V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-TSSOP |
| Σειρά | 100ES |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | ECL, PECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | ECL, HSTL, LVDS, PECL |
| Συχνότητα - Max | 2 GHz |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MC100ES6014 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
MC100ES6039DW

IC CLOCK GENERATOR 20SOICNXP USA Inc. -
MC100ES6039EGR2

IC CLOCK GENERATOR 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6011EF

IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6030EG

IC FF D-TYPE SNGL 3BIT 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6014EJR2

IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6011EFR2

IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100EPT622MNG

MC100EPT622F - VOLTAGE LEVEL TRARochester Electronics, LLC -
MC100ES6056DTR2

IC CLK MULTIPLX 2:1 3GHZ 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6056DT

IC CLK BUFFER 2:1 3GHZ 20TSSOPNXP USA Inc. -
MC100ES6011EJ

IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MC100EPT622MNR4G

IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 32QFNonsemi -
MC100ES6011EJR2

IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MC100EPT622FAR2G

IC TRANSLATOR UNIDIR 32LQFPonsemi -
MC100ES6039EG

IC CLOCK GENERATOR 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6017EGR2

IC RECEIVER 0/4 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6014EJ

IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOPRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6017EG

IC RECEIVER 0/4 20SOICRenesas Electronics America Inc -
MC100ES6014DT

IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOPNXP USA Inc. -
MC100ES6011D

IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8SOICNXP USA Inc. -
MC100EPT622MNG

IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 32QFNonsemi
