M2051-11-625.0000
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | M2051-11-625.0000 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC |
| Πακέτο | 36-CLCC (9x9) |
| Σε απόθεμα | 6409 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Multiple Devices 20/Mar/2013All Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6409 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc M2051-11-625.0000 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.3V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 36-CLCC (9x9) |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 36-CLCC |
| Πακέτο | Tube |
| PLL | Yes |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 625MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
M2050-D-4007-AL

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-4007-SS

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-5008-AL

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-3506-SS

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-4007-SS

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-11-625.0000T

IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCCRenesas Electronics America Inc -
M2050-D-4007-B

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-4007-S

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-3506-S

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-4007-AL

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-3506-SS

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-3506-S

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-5008-SS

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-3506-AL

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-5008-S

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2050-D-5008-B

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-4007-B

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-3506-B

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-5008-AL

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware -
M2051-A-4007-S

METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAINRAF Electronic Hardware