KAD5610P-17Q72
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | KAD5610P-17Q72 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC ADC 10BIT SAR 72QFN |
| Πακέτο | 72-QFN (10x10) |
| Σε απόθεμα | 1229 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | Cylindrical Battery Holders2.73KHz |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
| 48 |
|---|
| $33.833 |
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 1229 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc KAD5610P-17Q72 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | 1.7V ~ 1.9V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | 1.7V ~ 1.9V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 72-QFN (10x10) |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 170M |
| Τύπος αναφοράς | Internal |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 72-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Bits | 10 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Differential |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | LVDS - Parallel, Parallel |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | KAD5610 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
KAD5512P-21Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5612P-25Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-25Q72

IC ADC 14BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5612P-12Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5512P-50Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-17Q72

IC ADC 14BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5610P-21Q72

IC ADC 10BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-12Q48

IC ADC 14BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-17Q48

IC ADC 14BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-21Q48

IC ADC 14BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5612P-21Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-25Q48

IC ADC 14BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5512P-25Q48

IC ADC 12BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5610P-12Q72

IC ADC 10BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-21Q72

IC ADC 14BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5512P-25Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5514P-12Q72

IC ADC 14BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5612P-17Q72

IC ADC 12BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5512P-21Q48

IC ADC 12BIT SAR 48QFNRenesas Electronics America Inc -
KAD5610P-25Q72

IC ADC 10BIT SAR 72QFNRenesas Electronics America Inc
