IDT49FCT806SO
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | IDT49FCT806SO |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLK BUFFER 1:5 20SOIC |
| Πακέτο | 20-SOIC |
| Σε απόθεμα | 5306 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | IDT49FCT806AMultiple Devices 13/May/2009All Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5306 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc IDT49FCT806SO σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 4.75V ~ 5.25V |
| Τύπος | Fanout Buffer (Distribution) |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 20-SOIC |
| Σειρά | 49FCT |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:5 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Παραγωγή | CMOS, LVTTL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | CMOS, LVTTL |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | IDT49FCT806 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
IDT49FCT806APY8

IC CLK BUFFER 1:5 20SSOPRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT806ASO

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA156250Z3AACUGI8

OSC MEMS 156.25MHZ LVPECL SMDRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA100000Z3AACUGI8

OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMDRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA200000Z3AACUGI8

MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVPECLRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA125000Z3AACUGI8

OSC MEMS 125.000MHZ LVPECL SMDRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT805SO

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT54FCT16374NCTEB

FAST CMOS 16-BIT REGISTERIDT, Integrated Device Technology Inc -
IDT49FCT806SO8

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT806APY

IC CLK BUFFER 1:5 20SSOPRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT806PY

IC CLK BUFFER 1:5 20SSOPRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT806ASO8

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT54FCT16823NCTEB

FAST CMOS 18-BIT REGISTERIDT, Integrated Device Technology Inc -
IDT49FCT805SOI8

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA150000Z3AACUGI8

OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMDRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT805SO8

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT4MA133333Z3AACUGI8

OSC MEMS 133.333MHZ LVPECL SMDRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT806PY8

IC CLK BUFFER 1:5 20SSOPRenesas Electronics America Inc -
IDT49FCT805SOI

IC CLK BUFFER 1:5 20SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT54FCT16240NCTEB

16-BIT BUFFER/LINE DRIVERIDT, Integrated Device Technology Inc
