IDT2308A-3DCG8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | IDT2308A-3DCG8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC MULT ZDB 16SOIC |
| Πακέτο | 16-SOIC |
| Σε απόθεμα | 5806 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | IDT2308A |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5806 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc IDT2308A-3DCG8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Multiplier, Zero Delay Buffer |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:8 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVTTL |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | LVTTL |
| Συχνότητα - Max | 133.3MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | No/Yes |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | IDT2308 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
IDT2308A-2HDCGI

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-5HDCI

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-4DC8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-3DC

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2DCI8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-3DCI

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2HDCGI8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-3DCI8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2HDC8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2HDC

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-5HDC

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-4DCI

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2HDCG8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-3DCG

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-4DC

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-3DC8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-5HDC8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-2HDCG

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-5HDCI8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc -
IDT2308A-4DCI8

IC MULT ZDB 16SOICRenesas Electronics America Inc
