ICS525RI-11LFT
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | ICS525RI-11LFT |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC CLOCK GENERATOR 28QSOP |
| Πακέτο | 28-QSOP |
| Σε απόθεμα | 6215 pcs |
| Φύλλο δεδομένων |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6215 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc ICS525RI-11LFT σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 5.5V |
| Τύπος | Clock Generator, Fanout Distribution |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 28-QSOP |
| Σειρά | - |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 2:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 28-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | CMOS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | Clock, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 35MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | No/No |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ICS525 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
ICS527R-03LFT

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-11T

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-03I

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-03IT

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-01I

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-04T

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-04

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-04LFT

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-01IT

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525RI-11

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525RI-11LF

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525RI-11T

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-01

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-11

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-02T

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS525R-04LF

IC CLOCK GENERATOR 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-03LF

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-01T

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-02

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc -
ICS527R-03

IC FANOUT BUFFER 28QSOPRenesas Electronics America Inc
