8T49N222B-126NLGI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8T49N222B-126NLGI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFN |
| Πακέτο | 48-VQFN (7x7) |
| Σε απόθεμα | 4424 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock NG UFT Order Guide2.73KHzCylindrical Battery HoldersTiming Fabric Overview |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4424 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8T49N222B-126NLGI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 3.465V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 48-VQFN (7x7) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 3:2 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Παραγωγή | LVDS |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Εισαγωγή | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, Crystal |
| Συχνότητα - Max | 133.33MHz |
| Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής | Yes/No |
| Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος | Yes/Yes |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8T49N222 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8T49N222B-123NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-129NLGI

IC FREQ TRANS 48VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N240-020NLGI8

IC JITTER ATTEN 40VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-124NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-124NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N240-021NLGI

IC JITTER ATTEN 40VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-127NLGI

IC FREQ TRANS 48VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N240-021NLGI8

IC JITTER ATTEN 40VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-122NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-121NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N240-020NLGI

IC JITTER ATTEN 40VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-126NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-125NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-999NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-999NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-127NLGI8

IC FREQ TRANS 48VFQFPNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-125NLGI

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-122NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-123NLGI8

IC TRANSLATOR UNIV FREQ 48VFQFNRenesas Electronics America Inc -
8T49N222B-129NLGI8

IC FREQ TRANS 48VFQFPNRenesas Electronics America Inc