8N4SV75KC-0183CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N4SV75KC-0183CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 6800 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6800 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N4SV75KC-0183CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 644.5313MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 140 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N4SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N4SV75LC-0001CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0002CDI8

IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0184CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0178CDI8

IC OSC VCXO 800MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0179CDI8

IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0182CDI

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0179CDI

IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0181CDI

IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0001CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0178CDI

IC OSC VCXO 800MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0181CDI8

IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0185CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0002CDI

IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0183CDI8

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0185CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0184CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0180CDI

IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0182CDI8

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75LC-0003CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0180CDI8

IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc
