8N4SV75KC-0124CDI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N4SV75KC-0124CDI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4274 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideAll Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4274 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N4SV75KC-0124CDI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 75MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 140 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N4SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N4SV75KC-0125CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0123CDI

IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0127CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0126CDI8

IC OSC VCXO 19.2MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0121CDI

IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0122CDI

IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0127CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0125CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0122CDI8

IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0128CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0121CDI8

IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0119CDI8

IC OSC VCXO 533MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0123CDI8

IC OSC VCXO 669.326582MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0126CDI

IC OSC VCXO 19.2MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0120CDI

IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0120CDI8

IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0124CDI

IC OSC VCXO 75MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0129CDI8

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0129CDI

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0128CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
