8N4SV75KC-0069CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N4SV75KC-0069CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 6935 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6935 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N4SV75KC-0069CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 250MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 140 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N4SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N4SV75KC-0065CDI8

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0068CDI8

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0068CDI

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0064CDI

IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0066CDI8

IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0074CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0073CDI

IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0066CDI

IC OSC VCXO 122.88MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0072CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0072CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0071CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0070CDI8

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0064CDI8

IC OSC VCXO 106.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0067CDI

IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0067CDI8

IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0069CDI8

IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0065CDI

IC OSC VCXO 212.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0073CDI8

IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0070CDI

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N4SV75KC-0071CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
