8N3SV76KC-0095CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV76KC-0095CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 6935 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 6935 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV76KC-0095CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 100MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV76 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV76KC-0094CDI8

IC OSC VCXO 20MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0100CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0096CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0097CDI

IC OSC VCXO 38.88MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0096CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0091CDI

IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0092CDI

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0098CDI

IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0093CDI

IC OSC VCXO 737.28MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0092CDI8

IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0093CDI8

IC OSC VCXO 737.28MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0099CDI

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0090CDI

IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0099CDI8

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0090CDI8

IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0098CDI8

IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0091CDI8

IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0095CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0094CDI

IC OSC VCXO 20MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76KC-0097CDI8

IC OSC VCXO 38.88MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
