8N3SV76FC-0106CDI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV76FC-0106CDI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 5693 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5693 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV76FC-0106CDI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 2.625V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 125.009375MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 120 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV76 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV76FC-0107CDI8

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0103CDI8

IC OSC VCXO 240MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0103CDI

IC OSC VCXO 240MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0105CDI

IC OSC VCXO 110MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0101CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0108CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0111CDI8

IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0110CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0111CDI

IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0102CDI

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0107CDI

IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0104CDI8

IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0109CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0104CDI

IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0108CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0105CDI8

IC OSC VCXO 110MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0110CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0106CDI

IC OSC VCXO 125.009375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0109CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76FC-0102CDI8

IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
