8N3SV76EC-0072CDI8
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV76EC-0072CDI8 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 5836 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76All Dev Label Chg 1/Dec/2022 |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5836 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV76EC-0072CDI8 σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 622.08MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV76 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV76EC-0077CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0067CDI8

IC OSC VCXO 192MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0076CDI

IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0073CDI8

IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0075CDI

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0074CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0074CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0070CDI8

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0075CDI8

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0072CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0069CDI8

IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0070CDI

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0077CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0068CDI

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0071CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0069CDI

IC OSC VCXO 250MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0073CDI

IC OSC VCXO 312.5MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0068CDI8

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0076CDI8

IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76EC-0071CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
