8N3SV76AC-0084CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV76AC-0084CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4198 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76Cylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4198 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV76AC-0084CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 622.08MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV76 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV76AC-0086CDI8

IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0085CDI

IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0083CDI8

IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0086CDI

IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0085CDI8

IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0082CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0089CDI

IC OSC VCXO 155.52MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0082CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0088CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0087CDI8

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0079CDI

IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0079CDI8

IC OSC VCXO 328.125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0080CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0084CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0081CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0087CDI

IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0080CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0088CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0083CDI

IC OSC VCXO 160MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV76AC-0081CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
