8N3SV75LC-0116CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV75LC-0116CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 4553 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 4553 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV75LC-0116CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 2.625V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 70.656MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 120 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV75LC-0121CDI

IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0115CDI8

IC OSC VCXO 175MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0112CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0119CDI

IC OSC VCXO 533MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0113CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0118CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0113CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0114CDI

IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0118CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0111CDI

IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0114CDI8

IC OSC VCXO 300MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0117CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0115CDI

IC OSC VCXO 175MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0120CDI

IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0120CDI8

IC OSC VCXO 166.6667MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0119CDI8

IC OSC VCXO 533MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0112CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0117CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0111CDI8

IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75LC-0116CDI8

IC OSC VCXO 70.656MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
