8N3SV75BC-0184CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV75BC-0184CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 5478 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 5478 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV75BC-0184CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.375V ~ 2.625V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 156.25MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 120 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV75EC-0003CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0179CDI

IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0185CDI

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0183CDI8

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0181CDI8

IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0002CDI8

IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0184CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0179CDI8

IC OSC VCXO 62.5MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0180CDI8

IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0001CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0182CDI8

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0181CDI

IC OSC VCXO 66MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0004CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0001CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0182CDI

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0180CDI

IC OSC VCXO 78.125MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0185CDI8

IC OSC VCXO 156.25MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75BC-0183CDI

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0003CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75EC-0002CDI

IC OSC VCXO 1228.8MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
