8N3SV75AC-0047CDI
| Αριθμός μέρους κατασκευαστή | 8N3SV75AC-0047CDI |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Renesas Electronics America Inc |
| Λεπτομερής περιγραφή | IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCC |
| Πακέτο | 6-CLCC (7x5) |
| Σε απόθεμα | 3992 pcs |
| Φύλλο δεδομένων | FemtoClock® NG Ordering GuideCylindrical Battery Holders |
Τιμή αναφοράς (Σε δολάρια ΗΠΑ)
Ωρα παράδοσης
Το Components-House.com είναι ένας αξιόπιστος διανομέας ηλεκτρονικών εξαρτημάτων.Ειδικευόμαστε σε όλα τα ηλεκτρονικά εξαρτήματα της σειράς Renesas Electronics America Inc.Έχουμε τα 3992 κομμάτια του Renesas Electronics America Inc 8N3SV75AC-0047CDI σε απόθεμα που είναι διαθέσιμα τώρα.Ζητήστε ένα απόσπασμα από την Electronics Components Distributor στο Components-House.com, η ομάδα πωλήσεών μας θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός 24 ωρών.
RFQ Email: info@Components-House.net
RFQ Email: info@Components-House.net
ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3.135V ~ 3.465V |
| Τύπος | VCXO |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 6-CLCC (7x5) |
| Σειρά | FemtoClock® NG |
| Συσκευασία / υπόθεση | 6-CLCC |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα | 24.576MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια | 130 mA |
| Κόμης | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 8N3SV75 |
Συνιστώμενα προϊόντα
-
8N3SV75AC-0049CDI8

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0045CDI8

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0043CDI8

IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0051CDI

IC OSC VCXO 672.1562MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0044CDI8

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0048CDI8

IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0046CDI8

IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0050CDI

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0045CDI

IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0048CDI

IC OSC VCXO 159.375MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0052CDI

IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0047CDI8

IC OSC VCXO 24.576MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0051CDI8

IC OSC VCXO 672.1562MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0043CDI

IC OSC VCXO 496MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0044CDI

IC OSC VCXO 125MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0049CDI

IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0042CDI

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0050CDI8

IC OSC VCXO 622.08MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0042CDI8

IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc -
8N3SV75AC-0046CDI

IC OSC VCXO 200MHZ 6-CLCCRenesas Electronics America Inc
